Siyosis'i Keşfedin

Çevrimiçi dersler ve etkinlikler

Öğretmenlerin kendi sınıflarının seviyesine göre hazırladıkları kolayca eklenebilen çevrimiçi dersler ve etkinlikler ile öğrenciler istedikleri zaman, istedikleri yerden derslerini takip edebilir. Öğretmenler öğrencilerin derslerin ne kadarını tamamladığını görebilir.

Çevrimiçi Testler

Öğretmenler kullanıcı dostu test ekleme sihirbazı ile kolayca test hazırlayabilirler. Hazırladıkları testleri öğrencilere görev olarak atayabilir ve sonuçlarını takip edebilirler.

Etkileşimli Canlı Dersler

Siyosis, canlı ders altyapısı olarak Zoom ve Google Meet kullanır. Öğrenciler ne zaman canlı derslerinin olduğunu kolayca takip edebilir ve hızlıca derslere katılabilirler. Öğrenciler, derslerde "Etkileşimli Canlı Sınıf uygulaması"nı kullanarak söz isteyebilir, etkinlik ve testlerin cevaplarını gönderebilirler. Öğretmenler de etkinlikler ve testlerden hızlı dönütler alarak derslerini daha eğlenceli ve verimli işleyebilirler.

Oyunlaştırılmış Eğitim

Öğrenciler çevrimiçi dersler, görevler, testler, ders içindeki performans gibi birçok etkinlikten puan ve para kazanırlar. Puanlar öğrencilerin rekabet etmesini sağlarken, kazanılan paralar ile öğretmen ya da okul yönetimi tarafından markete eklenen ürünleri alabilirler. Puanlar belirli dönemlerde sıfırlanarak tüm öğrencilerin etkin katılımı sağlanmaya çalışılır.

İstatistik ve Raporlar

Siyosis ile öğrencilerin tamamladıkları çevrimiçi dersleri, test başarılarını, görev tamamlama durumlarını, son giriş zamanlarını, canlı ders katılım istatistiklerini, sınıf başarı durumlarını, öğrenci durum raporlarını görebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Siyosis'i kullanan öğretmen ve öğrencilerden gelen yorumlar...

Siyosis'i sınıfımda kullanmaya başladığımdan beri öğrencilerimin derslerine olan ilgisi daha da arttı. Görevleri ve etkinlikleri yaparken daha dikkatli ve istekliler...

Öğretmen

İlk başlarda Siyosis'i öğrenmekte biraz zorlandım. Ama artık zevkle kullanıyorum. Arkadaşlarımla yarışmak ve puan kazanmak çok eğlenceli.

Öğrenci

Eğitime eğlence katın!

"Siyosis" Oyunlaştırılmış Sınıf Yönetim Sistemi

Bize Ulaşın