Siyosis Nedir?

Siyosis, eğitim sürecini oyunlaştırarak daha eğlenceli ve etkileşimli hale getiren bir platformdur. Öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitim deneyimini geliştirmek için çeşitli araçlar sunar.


Siyosis Ücretli mi?

Siyosis ücretsizdir. Amacımız bu imkanı olabildiğince herkesle paylaşmak... Şimdilik planlarımız dahilinde ücretli bir versiyon bulunmuyor. 


Siyosis'i Nasıl Kullanabilirim?

Siyosis'i kullanmak için kayıt olmanız gereklidir. Öğrenci ve öğretmen olarak kayıt olabilirsiniz. Öğretmen üyelikleri için mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterlidir. Öğrenci üyeliklerinde öğretmeninizden aldığınız sınıf kodu gereklidir.


Siyosis'i Kimler Kullanabilir?

Siyosis, öğrenciler, öğretmenler ve veliler için tasarlanmıştır. Her bir kullanıcı tipi, platformun sunduğu özellikleri kendi ihtiyaçlarına göre kullanabilir.


Puan Sistemi Nasıl İşler?

Puan sistemi, öğrencilerin başarılarını izlemek ve motivasyonlarını artırmak için kullanılır. Öğretmenler, öğrencilere puanlar verir ve öğrenciler bu puanları kullanarak sanal ödüller kazanabilirler.


Sanal Evci Hayvan ve Karakterler Nedir?

Sanal evcil hayvanlar ve karakterler, öğrencilerin platform üzerindeki kimliklerini özelleştirmelerine ve motivasyonlarını artırmalarına yardımcı olan sanal öğelerdir.


Canlı Dersler Nasıl İşler?

Canlı dersler, öğretmenlerin öğrencilerle gerçek zamanlı etkileşimde bulunmalarını sağlar. Öğrenciler canlı derslere katılabilir ve öğretmenlerle sorularını paylaşabilirler.


Nasıl Yardım Alabilirim?

Yardım ve destek gerektiğinde, destek ekibimize ulaşabilir veya Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca youtube kanalımızdaki videoları inceleyebilir, telegram grubumuzdan destek alabilirsiniz.Yorum Yaz

Please login or register to comment